Black Marble Hakkında

Black Marble doğal içeriğe sahip olan bıyık ve sakal bakım serumudur. İçeriğindeki en etkin madde kara mamba yağıdır. Kara mamba zehirli ve saldırgan bir yılan olmasıyla bilinir. Uzunluğu ortalama 2,5-4 metre aralığındadır.

Bir Kara mamba yılanı 15-20 yılda ortalama 45 kere yağ vermektedir ve kara mambanın yağı deri yenileme özelliğine sahip olmasıyla bilinmektedir. Black Marble, %28 karamamba yılanının derisindeki yağdan, %3 kara mamba yılanının yılanının yumurtalarından elde edilmekte olan saf yağdan oluşmaktadır. Badem yağı gibi doğal ürünlerde içeren black marble sakal serumu tamamen doğaldır. İlaç değildir.Black Marble fiyat olarak oldukça cazip bir üründür. Haricen kullanım için üretilmiştir. Sadece ihtiyaç duyulan bölgeye bir miktar sürerek kullanılır. Ağız yoluyla tüketilmez.

Deri Yenilerken kıl köklerini de besleyen bu yağ cilt üzerinde kıl oluşumuna yardımcı olur. Bıyık ve sakal tellerini güçlendirmek isteyenler tarafından yoğunlukla kullanılmaktadır. Black Marble Kullananların büyük beğenisini ve olumlu yorumlarını kazanmaktadır. Köselikten yana şikayet edenler ve sakallarını güçlendimek isteyenler yoğun ilgi göstermektedir.

Black Marble yağının beklentileri karşılaması için düzenli kullanımı düzenli kullanımı gerekmektedir. Sakal yoksa 6-7 damla, Sakal varsa 3-4 damla elinize damlatarak sakal ve bıyık bölgesine masaj yaparak yedirmelisiniz. Güzel kokusu sayesinde kullanımdan sonra yıkamaya gerek duyulmaz. 1 Şişe Black Marble Kara Mamba Yağı ortalama 20 gün kullanılmaktadır. 

kapalı