BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Black Marble İçeriği

Black Marble İçeriği

Black Marble Kara Mamba Yağı formülü Kara Mamba yılanının mucizevi derisinden elde edilen yağ ile zenginleştirilmiştir. Kara Mamba mevsimsel olarak deri değiştiren dünya üzerinde ender bulunan bir yılan türüdür. Derisinin en belirgin özelliği çok güçlü bir onarıcı etkiye sahip olmasıdır. Black Marble Sakal ve Saç Serumu içeriğinde ayrıca geleneksel olarak da saç bakımı için yaygın olarak kullanılan ve etkisi yıllardır gözlemlenen badem yağı ve mısır yağı da bulunmaktadır. Özel olarak bir araya getirilen bu formül kıl köklerini uyarıcı bir etkiye sahiptir.

 

Black Marble Nasıl Kullanılmalı

Saç ve sakal bakımınızın daha başarılı sonuç verebilmesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yardımcı ürününüzü talimatlara göre kullanmanız ve düzenli olarak bu bakımı gerçekleştirmenizdir.

Black Marble Kara Mamba Yağı’nı günde en az 1 kez kullanmanız önerilmektedir. Sakal veya saçın hiç bulunmadığı bölgeye uygulanırken 5-6 damla seyrek olan bölgelere uygulanırken 3-4 damla olarak damlatılmalı ve yaklaşık olarak 5 dakika boyunca bölgeye nazik hareketlerle masaj yapılmalıdır.

Black Marble Faydaları

Kara Mamba Yağının sakal çıkarıcı etkilerinden memnun olan pek çok müşterisi bulunmaktadır. Özellikle son günlerde erkek modası için trend olan uzun sakal formunu yakalamak için kullanan müşteriler Black Marble Saç ve Sakal Serumundan memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Saç dökülmelerine karşı kullanmak üzere sipariş eden müşteriler de saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olduğunu yeni köklerin oluşumunun desteklendiğini gözlemlediklerini belirtmişlerdir.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı