Black Marble Nedir

Black Marble Nedir ?

Black Marble Saç ve Sakal Serumu saç dökülmelerine karşı ve sakal bakımı için geliştirilmiş formüle sahip bir bakım serumudur. Bakım serumunun içeriği özel olarak formüle edilmiştir. Afrika bölgesinin yağmur ormanlarında yaşayan nadir bir tür olan kara mamba yılanın mevsimsel olarak değiştirdiği derisinin yenileyici ve güçlendirici etkisinden yararlanılmıştır. Black Marble Kara Mamba Yağı olarak da anılmaktadır. Ayrıca badem yağının ve mısır yağının da kıl köklerini besleyici özelliklerinden de yararlanmak maksadıyla özel formülünde doğal badem ve mısır yağlarına da yer verilmiştir.

Black Marble Nasıl Kullanılır ?

Black Marble Saç ve Sakal Serumunu saç dökülmelerine karşı kullanacaksanız eğer saç temizliğinizi gerçekleştirdikten sonra sorunlu bölgeye damlatarak nazik hareketlerle masaj yaparak uygulamanız gerekmektedir. Sakal bakımı için de sakal çıkması istenen ya da gürleştirilmek istenen bölgeye uygulanarak cilde masaj yaparak kıl köklerinin uyarılmasına yardımcı olunmalıdır.

Black Marble Kullanıcı Yorumları

Sakallarındaki bölgesel dökülmelerden veya yeteri kadar gür olmayan sakallarından şikayetçi olan müşteriler sakal çıkarıcı etkisini gözle görülür şekilde fark ettiklerini bildirmişlerdir. Saç dökülmesi ile savaşan müşterilerimiz de Black Marble sayesinde dökülmenin yavaşladığını ve dökülmenin engellenmesine yardımcı olduğunu belirtmişlerdir.

Black Marble Sakal Serumu Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları