Black Marble İçeriği

Black Marble İçeriği

Black Marble Kara Mamba Yağı formülü Kara Mamba yılanının mucizevi derisinden elde edilen yağ ile zenginleştirilmiştir. Kara Mamba mevsimsel olarak deri değiştiren dünya üzerinde ender bulunan bir yılan türüdür. Derisinin en belirgin özelliği çok güçlü bir onarıcı etkiye sahip olmasıdır. Black Marble Sakal ve Saç Serumu içeriğinde ayrıca geleneksel olarak da saç bakımı için yaygın olarak kullanılan ve etkisi yıllardır gözlemlenen badem yağı ve mısır yağı da bulunmaktadır. Özel olarak bir araya getirilen bu formül kıl köklerini uyarıcı bir etkiye sahiptir.

 

Black Marble Nasıl Kullanılmalı

Saç ve sakal bakımınızın daha başarılı sonuç verebilmesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yardımcı ürününüzü talimatlara göre kullanmanız ve düzenli olarak bu bakımı gerçekleştirmenizdir.

Black Marble Kara Mamba Yağı’nı günde en az 1 kez kullanmanız önerilmektedir. Sakal veya saçın hiç bulunmadığı bölgeye uygulanırken 5-6 damla seyrek olan bölgelere uygulanırken 3-4 damla olarak damlatılmalı ve yaklaşık olarak 5 dakika boyunca bölgeye nazik hareketlerle masaj yapılmalıdır.

Black Marble Faydaları

Kara Mamba Yağının sakal çıkarıcı etkilerinden memnun olan pek çok müşterisi bulunmaktadır. Özellikle son günlerde erkek modası için trend olan uzun sakal formunu yakalamak için kullanan müşteriler Black Marble Saç ve Sakal Serumundan memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Saç dökülmelerine karşı kullanmak üzere sipariş eden müşteriler de saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olduğunu yeni köklerin oluşumunun desteklendiğini gözlemlediklerini belirtmişlerdir.

Black Marble Nedir

Black Marble Nedir ?

Black Marble Saç ve Sakal Serumu saç dökülmelerine karşı ve sakal bakımı için geliştirilmiş formüle sahip bir bakım serumudur. Bakım serumunun içeriği özel olarak formüle edilmiştir. Afrika bölgesinin yağmur ormanlarında yaşayan nadir bir tür olan kara mamba yılanın mevsimsel olarak değiştirdiği derisinin yenileyici ve güçlendirici etkisinden yararlanılmıştır. Black Marble Kara Mamba Yağı olarak da anılmaktadır. Ayrıca badem yağının ve mısır yağının da kıl köklerini besleyici özelliklerinden de yararlanmak maksadıyla özel formülünde doğal badem ve mısır yağlarına da yer verilmiştir.

Black Marble Nasıl Kullanılır ?

Black Marble Saç ve Sakal Serumunu saç dökülmelerine karşı kullanacaksanız eğer saç temizliğinizi gerçekleştirdikten sonra sorunlu bölgeye damlatarak nazik hareketlerle masaj yaparak uygulamanız gerekmektedir. Sakal bakımı için de sakal çıkması istenen ya da gürleştirilmek istenen bölgeye uygulanarak cilde masaj yaparak kıl köklerinin uyarılmasına yardımcı olunmalıdır.

Black Marble Kullanıcı Yorumları

Sakallarındaki bölgesel dökülmelerden veya yeteri kadar gür olmayan sakallarından şikayetçi olan müşteriler sakal çıkarıcı etkisini gözle görülür şekilde fark ettiklerini bildirmişlerdir. Saç dökülmesi ile savaşan müşterilerimiz de Black Marble sayesinde dökülmenin yavaşladığını ve dökülmenin engellenmesine yardımcı olduğunu belirtmişlerdir.

Black Marble

Black Marble

Dünya üzerinde sadece Afrika Ormanlarında bulunan özel bir yılan türü olan Kara Mamba yılanının mucizevi yumurtalarından ve değiştirdiği derisinden elde edilen mucizevi yağ ile formüle edilen Black Marble Sakal Serumu bu özel formülüyle sakal bakımınız için önemli bir yardımcınız olmaya aday bir üründür. İçeriğinde bulunan badem yağı ve mısır yağının da tamamlayıcı etkisiyle en başarılı sonuçları elde edebilmeniz için yanınızda olacaktır.

Sakal Serumu

Gür ve bakımlı sakallar günümüzde tekrar trend olmuş bir görüntü olarak erkek dünyasında karşımıza çıkmaktadır. Bu trend görüntüyü yakalamak için de tıpkı saç bakımı gibi sakalların da bakıma ihtiyacı vardır. Çeşitli sebeplerle seyrelmiş olan, çıkmayan ve yeteri kadar uzamayan sakallarınıza ihtiyacı olan bakımı sağlayarak sağlıklı ve gür sakallara sahip olabilirsiniz.

Sakal Çıkarıcı

Çeşitli sebeplerden ötürü artık çıkmayan sakallarınızın bulunduğu bölgeye günde 1 veya 2 kez Black Marble Kara Mamba Yağı Sakal Serumu uygulayarak sakallarınızın yeniden çıkmasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz. Ürünün tam anlamıyla etkilerini gözlemleyebilmek için düzenli kullanımına dikkat etmeniz önerilmektedir. Çeşitli ürünleri denemiş olan kullanıcılarımız özellikle Black Marble Kara Mamba Yağı Serumu’nun farkını rahatlıkla gözlemleyebileceklerdir. Hem kullanım olarak daha pratik bir kullanıma sahiptir hem de gözlemlenmiş kullanıcı sonuçları daha başarılıdır.

Sık Sorulan Sorular

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 2 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir ve nasıl ödeme yapılır ?
Cevap: Sitemizde, Kredi Kartı ile Ödeme, Banka Havalesiyle Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme olmak üzere 4 seçenek vardır.

Yurt Dışına Sipariş Var mı ?
Türkiye dışına satış ve gönderi yapıyoruz. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İade işlemlerinde, kargo ücreti kime aittir ?
Cevap: Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, karşı ödemeli olarak gönderebilirler.

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00′a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmektedir

Black Marble Sakal Serumu Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları