Black Marble Sakal Serumu Kullanıcı Yorumları Kullananlar

Black Marble Serum Sipariş

Black Marble Sakal Serumu kullanıcı yorumları, satış sitemiz üzerinden siz değerli müşterilerimizin ürün hakkında daha net ve somut bilgiler alması için yansız ve tarafsız olarak sunulmaktadır. Ürünü kullananların tecrübe ve deneyimlerini paylaşmış olduğu orjinal satış sitemiz üzerinden ürünü kullanmak isteyenler de kafalarına takılan sorulara ve konulara cevap bulabilmek amacıyla bilgi paylaşımında bulunabilirler. Black Marble Sakal Serumu kullananlar ve kullanmak isteyenlerin bilgi alışverişinden bulunduğu satış sitemiz üzerinden sizler de ürün hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yorumlarınızın bizlere de ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Satış sitemiz üzerinden yapacağınız black marble kara mamba yağı sakal serumu yorumları bizler için oldukça önemlidir. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek ve ürün hakkında net bilgiler yayınlayabilmek için yapacağınız yorumlar birer bilgi niteliği taşımaktadır. Fikir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşırken imla kurallarına uymaya ve diğer müşterilerimizi rahatsız etmemeye özen gösteriniz. Black Marble Sakal Serumu kullanıcı yorumlarına online satış sitemiz üzerinden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Black Marble Kara Mamba Yılan Yağı Sakal Serumu İçeriği İçindekiler Formülü

Kara Mamba Yılan Yağı özlü black marble sakal serumu içindekiler özel formülü tamamen doğal ve etkili bir formüle sahiptir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Simmondsia Chinensis (Jojoba Yağı) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Argania Spinosa Oil (Argan Yağı), Fragrance, Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Oil, Glycerin, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract

Black Marble Sakal Serumu İçeriği

Black Marble Sakal Serumu Nasıl Kullanılır? Kullanımı

Sakal bırakılmak istenen bölgeye uygulanır.Temiz cilde, nemlendirici bir krem yada losyon sürer gibi kullanılır hafifçe masaj yaparak cilde yedirilir durulanmaz.

Black Marble Sakal Serumu Kullanımı
Black Marble Sakal Serumu İçeriği

Black Marble Sakal Serumu Nedir? Nasıl Kullanılır? İçeriği Kullananlar Yorumları

Black Marble Sakal Serumu 30 ML

Black Marble Sakal Serumu Kaç ML ?

Black Marble Sakal Serumu 30 ML’dir.

Black Marble Sakal Serumu Eczane

Black Marble Sakal Serumu Üretici Firma Adı

Nurs Lokman Hekim Gıda ve Bitki Botanik Med. San. Tic. Ltd. Şti.

Black Marble Sakal Serumu Ürün Barkod Numarası

8697554885416

Black Marble Özellikleri

Black Marble Sakal Serumu Kullananlar

Black Marble Sakal Serumu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Black Marble Sakal Serumu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Black Marble Sakal Serumu İçeriği

Kara Mamba Yılan Yağı özlü black marble sakal serumu içindekiler özel formülü tamamen doğal ve etkili bir formüle sahiptir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Simmondsia Chinensis (Jojoba Yağı) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Argania Spinosa Oil (Argan Yağı), Fragrance, Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Oil, Glycerin, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract

Black Marble Sakal Serumu İçeriği

Black Marble Sakal Serumu Ne işe yarar ?

Black Marble Sakal Serumu hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize whatsapp hattımızdan veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Black Marble Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

Sakal bırakılmak istenen bölgeye günde sadece bir kez uygulanır.Temiz cilde, nemlendirici bir krem yada losyon sürer gibi kullanılır hafifçe masaj yaparak cilde yedirilir durulanmaz.

Black Marble Sakal Serumu Kullanımı

Black Marble Sakal Serumu Muhafaza ve Uyarı
  • Black Marble Sakal Serumu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Black Marble Sakal Serumu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Black Marble Sakal Serumu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
  • Black Marble Sakal Serumu ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Black Marble Sakal Serumu Belirtileri

Black Marble Sakal Serumu içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Black Marble Sakal Serumu Ürünü Açıklaması

Black Marble Sakal Serumu
Black Marble Serum Sipariş

Black Marble Sakal Serumu Satış

Black Marble Sakal Serumu Online Kredi Kartı ile Ödeme

Black Marble Sakal Serumu Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Black Marble Sakal Serumu Kapıda Nakit Ödeme

Black Marble Sakal Serumu Kapıda Kredi Ödeme

Black Marble Sakal Serumu Havale ile Ödeme

Black Marble Sakal Serumu Western Union ile Ödeme

Black Marble Sakal Serumu siparişlerinizde Ankara, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Kocaeli, Batman, Bursa ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Black Marble Sakal Serumu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Litvanya, İngiltere, Danimarka, Makedonya, İsviçre gibi ve Black Marble Sakal Serumu Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Bangladeş, Kazakistan, Pakistan, Ermenistan, İsviçre gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Black Marble Sakal Serumu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Black Marble Sakal Serumu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Black Marble Sakal Serumu Ücreti, Black Marble Sakal Serumu Kapıda Ödeme, En uygun Black Marble Sakal Serumu, Black Marble Sakal Serumu satış yerleri, Black Marble Sakal Serumu hakkındaki yorumlar, Black Marble Sakal Serumu ürünü faydaları, Black Marble Sakal Serumu, Black Marble Sakal Serumu ürünü satan yerler, Black Marble Sakal Serumu nasıl kullanılır, Black Marble Sakal Serumu yararlı mı, Black Marble Sakal Serumu kadınlar kulübü, Black Marble Sakal Serumu yorumları, Black Marble Sakal Serumu zararlı mı, Black Marble Sakal Serumu kızlar soruyor, Black Marble Sakal Serumu nerelerde satılıyor, Black Marble Sakal Serumu hakkında açıklama, Black Marble Sakal Serumu satışı, Black Marble Sakal Serumu uyarılar, Black Marble Sakal Serumu satılan yerler, Black Marble Sakal Serumu nereden alınır, Black Marble Sakal Serumu satan, Black Marble Sakal Serumu ürünü faydası, Black Marble Sakal Serumu etkileri, Black Marble Sakal Serumu ne işe yarar, Black Marble Sakal Serumu ürünü etkileri, Black Marble Sakal Serumu nerden alabilirim, Black Marble Sakal Serumu nedir, Black Marble Sakal Serumu ürünü kullanımı, Black Marble Sakal Serumu ürünü faydaları neler, Black Marble Sakal Serumu açıklamalı detayları, Black Marble Sakal Serumu ekşi, Black Marble Sakal Serumu ürünü nasıl kullanılır, Black Marble Sakal Serumu satılır, Black Marble Sakal Serumu detayları, Black Marble Sakal Serumu ürünü nerelerde satılıyor, Black Marble Sakal Serumu ürünü yorum, Black Marble Sakal Serumu ürünü hakkında, Black Marble Sakal Serumu nerede satılır, Black Marble Sakal Serumu satan yerler, Black Marble Sakal Serumu faydası, Black Marble Sakal Serumu nereden alabilirim, Black Marble Sakal Serumu ürünü satan, Black Marble Sakal Serumu nerde, Black Marble Sakal Serumu yorum, Black Marble Sakal Serumu ürünü nerden alabilirim, Black Marble Sakal Serumu ürünü, Black Marble Sakal Serumu faydaları, Black Marble Sakal Serumu neye yarar, Black Marble Sakal Serumu ürünü satılan yerler, Black Marble Sakal Serumu yurtdışı sipariş, Black Marble Sakal Serumu ürünü nerde, Black Marble Sakal Serumu yararları, Black Marble Sakal Serumu ne kadar, Black Marble Sakal Serumu ürünü nereden alınır, Black Marble Sakal Serumu kullanımı, Black Marble Sakal Serumu fiyatları, Black Marble Sakal Serumu açıklamaları, Black Marble Sakal Serumu zararları, Black Marble Sakal Serumu ürünü satışı, Black Marble Sakal Serumu ürünü satış yerleri, Black Marble Sakal Serumu satılan, Black Marble Sakal Serumu ürünü faydaları ve kullanımı, Black Marble Sakal Serumu ürünü nerede satılır, Black Marble Sakal Serumu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını https://www.blackmarbleserum.net online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Black Marble

Black Marble

Dünya üzerinde sadece Afrika Ormanlarında bulunan özel bir yılan türü olan Kara Mamba yılanının mucizevi yumurtalarından ve değiştirdiği derisinden elde edilen mucizevi yağ ile formüle edilen Black Marble Sakal Serumu bu özel formülüyle sakal bakımınız için önemli bir yardımcınız olmaya aday bir üründür. İçeriğinde bulunan badem yağı ve mısır yağının da tamamlayıcı etkisiyle en başarılı sonuçları elde edebilmeniz için yanınızda olacaktır.

Sakal Serumu

Gür ve bakımlı sakallar günümüzde tekrar trend olmuş bir görüntü olarak erkek dünyasında karşımıza çıkmaktadır. Bu trend görüntüyü yakalamak için de tıpkı saç bakımı gibi sakalların da bakıma ihtiyacı vardır. Çeşitli sebeplerle seyrelmiş olan, çıkmayan ve yeteri kadar uzamayan sakallarınıza ihtiyacı olan bakımı sağlayarak sağlıklı ve gür sakallara sahip olabilirsiniz.

Sakal Çıkarıcı

Çeşitli sebeplerden ötürü artık çıkmayan sakallarınızın bulunduğu bölgeye günde 1 veya 2 kez Black Marble Kara Mamba Yağı Sakal Serumu uygulayarak sakallarınızın yeniden çıkmasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz. Ürünün tam anlamıyla etkilerini gözlemleyebilmek için düzenli kullanımına dikkat etmeniz önerilmektedir. Çeşitli ürünleri denemiş olan kullanıcılarımız özellikle Black Marble Kara Mamba Yağı Serumu’nun farkını rahatlıkla gözlemleyebileceklerdir. Hem kullanım olarak daha pratik bir kullanıma sahiptir hem de gözlemlenmiş kullanıcı sonuçları daha başarılıdır.

Kara Mamba Sakal Serumu

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerde tanıtım ve Sağlık Beyanı İle İlgili Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı:

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Şirketimizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; şirketimizden satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Sattığımız ürünlerin ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza danışınız. Müşteri hizmetlerimiz hafta içi 09:00-18:00 saatleti arasında hizmet vermektedir. Ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 2 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir ve nasıl ödeme yapılır ?
Cevap: Sitemizde, Kredi Kartı ile Ödeme, Banka Havalesiyle Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme olmak üzere 4 seçenek vardır.

Yurt Dışına Sipariş Var mı ?
Türkiye dışına satış ve gönderi yapıyoruz. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İade işlemlerinde, kargo ücreti kime aittir ?
Cevap: Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, karşı ödemeli olarak gönderebilirler.

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00′a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmektedir

Black Marble Sakal Serumu Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları